Linnaseutu ry:n hallitus v. 2017

 

Puheenjohtaja Anne Nieminen, Hämeenlinna, 040 562 3663, anne.nieminen(at)karavaanarit.fi

Varajäsen Leena Pietilä, 0400 485 808, leena.pietila(at)elisanet.fi

 

Raija Kirjavainen, Hämeenlinna, 050 301 3733, raija.kirjavainen(at)pp.inet.fi

Varajäsen Pekka Verho, 040 8490456, pekka.verho(at)tut.fi

 

Ismo Hannula, Hämeenlinna, 03 621 2018, ismo.hannula(at)hameenlinna.fi

Varajäsen Sirpa Ylikerälä, 03 621 2013, sirpa.ylikerala(at)hameenlinna.fi

 

Tomi Kesälahti, Janakkala, 050 339 8301, tomi.kesalahti(at)laketurva.fi

Varajäsen Antti Kokkonen, 050 575 5647, ahskokkonen(at)gmail.com

 

Outi Koskinen, Janakkala, 0400 487 866, hakolanmarjatila(at)gmail.com

Varajäsen Jaana Lamberg, 0400 297 040, jaana.lamberg(at)iki.fi

 

Timo Kärkkäinen, Hämeenlinna, 050 3367872, timo.karkkainen(at)linnan.fi

Varajäsen Pia Niemikotka, 040 868 2087, pia.niemikotka(at)linnan.fi

 

Reija Nevala, Hämeenlinna, 040 747 5273, reija.nevala(at)gmail.com

Varajäsen Antti Leinikka, 045 7730 3734, anttih.leinikka(at)gmail.com

 

Tomi Pietiläinen, Hattula, 045 671 5627, tomoi(at)hotmail.com

Varajäsen Arto Ollikainen, 040 748 9757, artoaj(at)gmail.com

 

Reijo Saksa, Hämeenlinna, 0400 479 276, saksareijo(at)gmail.com

Varajäsen Pekka Kääriäinen, 050 559 4013, pekka.kaariainen(at)sahti.fi

 

Osmo Tokeensuu, Janakkala, 0400 857 721, osmo.tokeensuu(at)janakkala.fi

Varajäsen Tanja Matikainen, 03 680 1211, tanja.matikainen(at)janakkala.fi

 

Botond Vereb-Dér, Hämeenlinna, 040 325 0143, botond.vereb.der(at)gmail.com

Varajäsen Sanni Hallanvaara, 040 865 5915, sanni.hallanvaara(at)yahoo.com

 

Leila Ylitalo, Hattula, 0500 767 150, leila.ylitalo(at)inkalankartano.fi

Varajäsen Outi Pohjanvirta, 045 153 1340, outi.pohjanvirta(at)pekuri.fi

 

Hämeen ELY-keskuksen edustaja Ari Lindqvist, 050 395 2776, ari.lindqvist(at)ely-keskus.fi

Hallituksen sihteeri, toiminnanjohtaja Jussi Pakari, 041 468 8300, toimisto(at)linnaseutu.fi

Hyrrä Sekä ELY-keskuksen että Leader-ryhmien rahoitusta haetaan sähköisesti HYRRÄ - verkkopalvelun kautta. Tutustu Hyrrään täällä. HYRRÄ-järjestelmän käyttöä varten yrityksellä ja yhdistyksellä on oltava Katso-tunniste. Lue lisää Katso-palvelusta