Keikkala-Sittalan kyläyhdistys

 

 

 

Keikkalan-Sittalan

logo

 

Tietoa Keikkala-Sittalan Kyläyhdistys ry:stä

 

Keikkala-Sittalan Kyläyhdistys on perustettu syksyllä 2001.

Lisää tietoa perustamisesta, henkilöistä ja miten kaikki sai alkunsa. 

Yhdistyksen rekisteröinti suoritettiin keväällä 2003.

 

Toimihenkilöt:

 

Markku Ahlava,  puheenjohtaja

Iittalantie 550

14500 Iittala

markku.ahlava@kolumbus.fi

040-5559492

 

Juhani Kajaala,  varapuheenjohtaja

Puutarhankulma 3

14500 Iittala

juhani.kajaala@aina.net

044-5725615

 

Juhani Löflund,  rahastonhoitaja

Keikkala

14500 Iittala

juhani.loflund@i-valo.com

050-5967032

 

Joyce Collin-Kajaala,  sihteeri

Puutarhankulma 3

14500 Iittala

joyce.collin@hotmail.com

044 283 6011


 

jäsenet

Kalle Leipälä

Leipäläntie 5

14500 Iittala

marja.leipala@aina.net

0400-106226

 

Terttu Tiitinen

Iittalantie 543

14500 Iittala

terttu.tiitinen@virpi.net

050-5962337

 

Hannu Rossi

Puutarhankulma 1

14500 Iittala

hannu.rossi@aina.net

040-5505714

 

Anneli Laine

Sittala

14500 Iittala

040-7553491

 

Maarit Valo

Radanvarsitie

14500 Iittala

maarit.valo@pp1.inet.fi

 

 

 

Keikkala-Sittalan kyläyhdistys 2009